SANMAR BİLİŞİM

Sanmar Bilişim Paykasa Bayi

2012 yılında girdiğimiz sektörde binlerce kod satışı ve kart bozdurma faaliyetlerini sorunsuz bir şekilde yürüttük. İnovasyona açık bakış açımız ve Paykasa Sektöründe ki ciddi duruşumuz sayesinde, sizlerin beğenisini kazandık. Hep yarınlara odaklandık,bugünü hiç değerlendirmedik, çünkü sizlerin sayesinde bugünlerimiz hep başarıyla doluydu. Dünleri ise geride bıraktık,evet çok şey başardık. Uzun mesafe katettik. Lakin yapacaklarımızın henüz daha 10% unu dahi gerçekleştirmediğimize inandık. Ya da inanmak istedik. Felsefemizde, asla bu kadar yeter gibi kavramlarımız olmadı. Robert Bosch'un meşhur sözünü aklımızdan hiç çıkarmadık "insanların güvenini kaybetmektense,paramı kaybetmeyi tercih ederim". Ne yaptıysak,her defasında sizin bizlere olan güveninizi boşa çıkarmamak adına yaptık.

Nihayet geldiğimiz noktada, Paykasa, Astropay ve Paykwik gibi üç büyük markanın,Türkiye'deki tek Resmi Yetkili Bayisi halini aldık. Amacımız asla her üç kartıda stoklarda bulundurarak,daha fazla kazanmak değildi. Tek gayemiz, müşteriye yok denmeyeceğini bilerek ilerlediğimiz yolda, sizlere en kaliteli hizmeti sunmak ve memnuniyetiniz oldu. Tüm paykasa bozdurma ve satış işlemlerinde yakaladığımız kaliteyi, yine Astropay ve Paykwik Kartlarda sizlere sunabilmek adına kolları sıvadık.

Nihayet sitemiz üzerinde, Astropay satın Alma ,Astropay Bozdurma,Paykwik Satın Alma ve Paykwik Bozdurma taleplerinize 7 gün 24 saat kesintisiz yanıt verebilir hale gelmiş bulunmaktayız. Paykasa bayisi çıktığımız bu uzun yolda, artık Resmi Astropay ve Paykwik Bayisi ünvanımızla, 2018 yılını müteakiben, envantörümüzü genişletmiş bulunmaktayız.

Neden Ucuz Paykasa Satıyoruz

Sanmar Bilişim'in en büyük hedeflerinden birisi de, sektöre doğru yön vermek ve birçok paykasa dolandırıcılığının önüne geçmektir. Aslında burdaki amaç, sadece siz değerli müşterilerimizin hakkını gözetmek değildir. Aynı zamanda ticari faaliyetlerimizi güvence altına almak ve ebedi bir Resmi Bayi olarak, geleceğe umutla bakabilmektir. Sizlerin olası para kaybınızı önlerken, kendi işimize sahip çıkmaktayız. Gelinen noktada, maalesef birçok paykasa ve tüm diğer kartların, daimi kullanıcısı haline gelen insanların paykasa sitelerine bakış açısı değişmiş bulunmaktadır. Örneğin sözde sizlere yardımcı olmak adına, tuzak olarak kurulmuş "dolandirici.biz" v.b. siteler, psikolojik savaş vererek, potansiyel müşteri adaylarımız olan sizleri, gerçek paykasa dolandırıcılığı yapan ve hiçbir şekilde bayilik belgesi, ya da satış hakları olmayan, tek kuruluş amacı,cebinizden paranızı çalmak olan sahte paykasa sitelerine yönlendirmelerle, dolandırılmanızı sağlamaktadırlar. Lütfen bu konuda duyarlı davranın, unutmayınız ki,biz ve bizim gibi hizmet veren onlarca dürüst firmayı zan altında bırakarak,zarara uğratmak,bir gün sizlerin, kart ihtiyacınızı giderecek güvenilir bayiler bulmanızın önüne geçecektir. Olası ticari kayıplarımıza sebep olan bu şahıslar hakkında, gerekli tüm adımlar atılmış ve daha fazlası atılacaktır. İşte bahsettiğimiz bütün bu dış etkenler sayesinde, varlığımızı sürdürmek ve sizlere sürekli olarak üstün bir hizmet verebilmek adına fiyatlarımız da güncelleme yaptık ve artık belkide internetin en ucuz paykasa satış sitesi haline geldik. ÇÜNKÜ SÖZ VERDİK. MAĞLUP VE MAĞDUR OLMAYACAĞIZ! Sizlerin sayesinde büyüdük ve yine sizlerin sayesinde varlığımızı sürdüreceğiz.