Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

www.astropaykasa.org bir Sanmar Bilişim iştiraki olup, Paykasa Resmi Bayisi (Paykasa Reseller) olarak hizmet vermektedir. Yedi yılı aşkın Sanal Kart tecrübesiyle piyasaların önde gelen kuruluşlarından birisi olan Sanmar Bilişim çatısı altında 2018 yılında hizmete başlamıştır.

Sitenin kuruluş amacı sadece hızlı,güvenilir ve ucuz Paykasa satışı ve bozumu gerçekleştirmektir. Tüm rakiplerimizin aksine, web sitelerimiz üzerinde haftanın 7 günü ve günün 24 saati işlemler kabul edilmektedir. Gerektiğinde Paykasa Whatsapp, gerektiğindeyse canlı destek kanalımız üzerinden kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Firmamızın temel prensipleri arasında yer alan zaman hızlı servis ve güvenilir hizmet anlayışı çerçevesinde, her geçen gün daha da yükseklere tırmanıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin bize verdiği değer sayesinde Paykasa Kart satışlarında ki gözle görülür artış, tüm sanal kart sektörünün dikkati çekmiş durumda.

Ayrıca www.paykwik.xyz adresimiz üzerinde hizmet vermekteyiz.

Faaliyetlerimizi yürüttüğümüz Sanmar Bilişim çatısı altında verilen yüzlerce hizmetten sadece birisi olan Paykasa Satış ve Bozdurma işlemlerinde inanılmaz derecede hızlı ve güvenilir oluşumuzun da etkisiyle, 2020 yılı hedeflerimiz içerisinde bulunan sermaye arttırımı için gerekli işlemleri de başlatmış bulunmaktayız.

Günün her saati faal olan çalışanlarımızın tamamı 6 ay süren özel eğitim akabinde özellikle seçilerek görevlendirilmektedir. 40 a yakın personel ve 12 ayrı çağrı merkezi ile tüm Türkiye çapında ulaşılması zor ama bir o kadarda sevindirici olan başarı hikayemiz 2012 yılında başladı.

Bilişim sektöründe meydana gelen ekonomik kriz sonucunda düştüğümüz arayış içerisinde, çevrim içi gerçekleştirdiğimiz bir alışverişte yaşadığımız sorun, bizim için belkide hayati bir dönüşüm noktası haline geldi ve ödeme yöntemleri üzerine yoğunlaşmaya başladık. 2018 yılı itibarı ile layık görüldüğümüz Türkiye Resmi Paykasa Bayiliği ile beraber tüm diğer sanal kartların satış ve bozum işlemlerini durdurup, yalnızca Paykasa Kart üzerine yoğunlaşmıştık. Artık yeni web sitemiz üzerinde Paykwik kart müşterilerimize de hizmet vermekteyiz.

Neden Sanmar?

2013 yılında girmiş olduğumuz ön ödemeli kartlar sektörüne kazandırdığımız ivme ile, Türkiye’de insanların ön ödemeli sistemlere olan bakış açısını değiştirdik.

İnternet üzerinde yaşanan dolandırıcılık olaylarında gözle görülür bir azalma oldu.

Sanal kart kullanımına olan katkımız sayesinde oluşturduğumuz etkimiz sayesinde, siz değerli müşterilerimizin güvenini kazandık.

Her geçen gün büyüyerek devam ettiğimiz sektörün nihayet lider firması haline geldik.

 
Satılan Kart Sayısı
 
Mutlu Müşteri
 
Gerçekleştirilen Paykwik Bozum
 
Yıllık Birikim

MUTLU MÜŞTERİLER

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTERMİSİNİZ?

EVET

There are several ways to choose a reputable affordable essay writing service. The best way to https://climbnorthwall.com/programs/bouldering-league/ determine the quality of a service is to place a test request. It’s a fairly simple process that isn’t expensive any money. It can be anything including a college essay or a lab report. The aim of the test order is to determine whether the service is in line with its promises. These are the top indicators that a service providing low-cost writing services is reliable and reliable.

Paykasa Türkiye
× Whatsapp