Paykasa Nasıl Kullanılır

Paykasa kullanırken nelere dikkat edilmeli?

Paykasa nasıl kullanılır sorusuna cevap aramadan önce,bilinmesi gereken esas gerçek,her ödeme sisteminde olduğu gibi paykasa ile yapılan ödemelerde de,bir anlık dikkatsizliğimizin bize çok pahalıya patlayabileceği gerçeğidir.

Paykasa Dolandırıcılığı

Google üzerinde yapacağımız aramalarda karşımıza çıkan yüzlerce paykasa satış ve bozdurma sitelerinin tamamının gerçek anlamda paykasa bayi ya da paykasa reseller olmadığını asla aklınızdan çıkarmamalısınız. Sektörün gelecek vaad etmesi, her alanda olduğu gibi, burda da sözde paykasa yetkili satıcısı görünümündeki dolandırıcıların bir hayli ilgisini çekmiş durumda. Güvenli Paykasa alabileceğiniz firma sayısı iki elin on parmağını geçmeyecek kadar az olmasına rağmen, yüzlerce websitesi üzerinde ucuz paykasa satın al,paykasa bozdur v.s. gibi ibareler ile sık sık karşılaşıyor olmamız çok garip ama gerçekten dikkat edilmesi gereken önemli bir ayrıntı aslında. Bu nedenle paykasa bozdurma ve paykasa satın alma işlemlerinde, aşağıdaki iki detaya dikkat edilmesi oldukça ehemmiyet kazanmış durumdadır.

  • Resmi paykasa sitesi olan www.paykasa.com üzerinde bulunan resmi paykasa bayilerine ait olan kurumsal paykasa satış ve bozdurma platformlarını tercih etmeliyiz.
  • Ucuz Paykasa satın alabilmek adına,mantık dışı tercihlerden kaçınılmalı,özellikle google reklam politikasını ihlal ederek,hacklink v.b. aldatıcı yöntemler kullanılarak arama sonuçlarında ilk sıralara gelen ve özellikle sahte reklam yayımlama taktiği kullanarak,aldatıcı işlemler yapan sözde paykasa satıcılarından kesinlikle uzak durulmalıdır.

Bahsettiğimiz bu ince ayrıntılara dikkat edildiğinde Sanmar Bilişim olarak www.paykasasanmar.com sitemizin paykasa reseller listesinde yer aldığını göreceksiniz.

Neden www.astropaykasa.org Paykasa Reseller sayfasında yok?

Sorunun cevabı oldukça basit aslında. Paykasa satış ve bozdurma hizmetlerine başladığımız 2012 yılında resmi bir bayi olarak değil,fakat güvenilir bir ön ödemeli kart tedarikçi olarak başlamıştık ve sitemiz üzerinde şu an olduğu gibi Paykasa Kart haricinde Astropay ve Paykwik kartların satış işlemlerinide ekonomik kazanç gözeten birer tercihden ziyade, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hareket etme hedefi içerisindeydik ve içerisindeyiz. Lakin Paykasa Lisans sahibi olan şirketin domain adımız içerisinde rakip olarak gördüğü başka bir ön ödemeli kart olan Astropay kelimesinin bulunması ve sitemiz üzerinde aynı zamanda diğer ön ödemeli kartlarında satışının yapılıyor olması dolayısı ile yeni bir domain edinmek durumundaydık,işte bu nedenle resmi bayiler sayfasında www.paykasasanmar.com olarak yer almaktayız. Uzun lafın kısası, paykasa satın alma ve bozdurma ihtiyaçlarınızda bu sitemiz ya da diğeri arasında dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Bizim için önemli olan sizlere en hesaplı paykasa fiyatlarını sunmak ve dürüstlük ilkesinden ödün vermeden ilelebet bir ticari ilişki içerisinde kalabilmektir.

Sanmar Bilişim'den Bedava Paykasa 500 Avro Kazanma Fırsatı!!Çekilişe Katıl