Paykasa Kampanyaları

İnanılmaz Paykasa Kampanyası.

Sanmar'dan inanılmaz paykasa kampanyası!

Hediye 500 Avro Hediye Kampanyası.

Facebook paykasa sayfamızı beğen, birbirinden değerli hediyeler kazan?

3 Kişiye Tam 500 Avro (Euro) Değerinde Kod

5 Kişiye 100 Avro (Euro) Değerinde Paykwik

5 Kişiye 100 Avro (Euro) Değerinde Astropay

Ve 10 Kişiye 50 Avro (Euro) Değerinde Paykasa

Yenilenen içeriğimiz ve maximum hızlı hizmet anlayışımızla özleşen yeni web arayüzüne özel birbirinden değerli paykasa kampanyaları ile karşınızdayız. Yeni dönemde sürekli olarak devam edeceğimiz paykasa kampanyaları için lütfen facebook sayfamızı beğenin, tüm güncel paykasa haberleri ve ödüllü çekilişler hakkında zamanında bilgi sahibi ol ve kazanma şansını yakala.

3 Kişiye 500 euro değerinde hediye kod

Evet yanlış duymadınız,ister Paykasa,ister Paykwik veya Astropay. Facebook'ta sayfamızı beğenip 5 arkadaşını etiketleyenler arasında 1 mart 2019 tarihinde yapilacak çekilişle 3 talihliye beşyüz avro değerinde kod hediye edilecektir. İkramiyeler kart kodu ya da kazanan talihlinin talebi doğrultusunda bozdurma kuru üzerinden TL nakit olarak teslim edilecektir.

Tam 5 talihliye 100 euro paykasa hediye kampanyası

7 mart 2019'da talihlilerin belirleneceği çekilişle bedava 100 euro paykasa kazanma şansını yakala. Kazananlar 8 Mart 2019 tarihinde facebook sayfamızda ve sitemizde yayımlanacaktır. Kampanya kapsamında ikramiyeler ister paykasa kart olarak, ya da bozdurma fiyatları üzerinden dilediğiniz banka hesabına türk lirası olarak teslim edilecektir. İkramiyelerini paykasa bozdurma fiyatları üzerinden Türk Lirası olarak almak isteyen talihliler,ödülü,çekiliş tarihinden 3 gün sonra teslim almış olacaklardır. Diğer tüm kazananlara ertesi gün kod olarak teslim edilecektir.

Nasıl Katılabilirim?

Tek yapmanız gereken, facebook sayfamızı beğenmek ve sayfamız üzerindeki kampanya ilanımızın altına 5 arkadaşınızı etiketlemek, bu işlem sonunda kazanılacak sadece 1 çekiliş hakkıdır. Etiketlediğiniz arkadaşlarınızdan 2 tanesinin sayfamızı sayenizde beğenmesi durumunda, 1 adet daha çekiliş hakkı kazanmış olacaksınız. Haydi durma, Beğen! Etiketle! Sende Kazan!

Yorum yapın

Sanmar Bilişim'den Bedava Paykasa 500 Avro Kazanma Fırsatı!!Çekilişe Katıl