Sanmar ile Güvenli Paykasa Bozdurma

Sanmar Bilişim Resmi Paykasa Reseller(bayi) güvencesiyle,çok hızlı bir şekilde,hemde 7 gün 24 saat dilediğiniz bankadaki hesabınıza havale yapılarak Astropay,Paykwik ve Paykasa Kart bozum ihtiyaçlarınız karşılanır. Güvenilir bir şekilde paykasa bozdurmak sizde Sanmar'ı seçin.

Güvenli Kart Bozdurma Nedir?

İçerisinde euro veya amerikan doları olarak karşılığı bakiye bulunan paykasa kart,nakitten farksızdır. Bu nedenle güvenliğini önemsemilisiniz. Bu anlamda güvenli paykasa kart bozdurma işlemi aslında,dolandırılmadan,paranızı kaybetme riski olmadan kartınızı nakite çevirmektir.

Paykasa Bozdurma Kurları

Firmamız kurumsal paykasa bayisi olarak hizmet verdiği için,tüm paykasa bozdurma taleplerinizde,günel kur uygulaması ile hareket etmektedir. Sizlere Mümkün olan en yüksek kurlarla paykasa bozdurma hizmeti sunmakta ve zararınızı minimum seviyede tutmaya çalışmaktadır.

Güvenilir Reseller Ne Demek?

Güvenilir Paykasa Reseller ibaresi aslında, resmi paykasa bayisi anlamına gelmektedir. Burada anlatmaya çalıştığımız ise,paykasa satış ve bozdurma faaliyetlerimizi, tamamen kurumsal olarak sürdürmekteyiz. Bu anlamda sizlere gerçek anlamda güvenilir bir Paykasa Kart deneyimi sunuyoruz.

paykasa-bozdurma

Garanti Bankası ile kart bozdurma

Garanti Bankası ile yapmış olduğumuz finans anlaşmalarımı neticesinde artık Garanti Bankası ile paykasa bozdurma çok basit bir hale geldi. Tek yapmanız gereken,bizimle banka hesap bilgilerinizi paylaşmak.

Ziraat Bankası ile Hızlı Bozdurma

Birçok firmanın aksine,ziraat bankası hesaplarına havale yapabiliyoruz. Ziraat Bankasına havale yöntemi ile hızlı kart bozdurmak için,müşteri temsilcilerimizden bilgi alınız.

Finansbank ile Paykasa Bozdurma

Finansbank ile pay kasa bozdurmak için,arzu ederseniz whatsapp hattımız ya da canlı destek, ya da sosyal medya kanallarımız ile hızlı bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Finans ile Paykasa bozum talebinizi bize iletin.

Teb Bank ile Paykasa Bozdurma

Teb Bank ile anlaşma tamam. Teb Bank ile paykasa bozdurma işlemlerini 2019 yılından itibaren kabul etmekteyiz. Daha önce büyük sorun teşkil eden bu konuda,yaptığımız son çalışmalar akabinde,netice almış bulunuyoruz.

Yapı Kredi Bankası'yla anlaşma tamam.

Yapı Kredi Bankanızda ki hesabınıza havale yöntemi ile nakit ihtiyacınız karşılanır. Çok yakında Yapı Kredi Bankası internet bankacılığı üzerinden astropay işlemlerini kabul edecektir.Detaylar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.YKB müşterilerimize özel yüksek kurla bozum gerçekleştirilir.

Akbank ile Sanal Kart Bozdur

Akbank hesabınızı kullanarak bütün kartlarınızı bozdurabilirsiniz. Günün her saati Akbank hesaplarınıza tüm kartlarınız için bakiyeniz,güvenli bir şekilde,7 / 24 aktarılır. Yetkililerimizle sadece Akbank hesap bilgilerinizi paylaşmanız yeterli olacaktır. Akbank ile sanal kart bozdurmak oldukça basittir.

ÖNEMLİ NOT : GÜVENLİ PAYKASA BOZDURMA İSTEĞİNİZİN BAŞARIYLA TAMAMLANABİLMESİ İÇİN GEREKEN BİLGİLER AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.

  • IBAN
  • ŞUBE KODU
  • BANKA HESAP NO
  • HESAP SAHİBİNE AİT İSİM SOYİSİM
  • BANKA ADI