PAYKASA  AL


Piyasada yüzlerce online ödeme kartı olan paykasa kart satış firması olsa da bunların çoğunluğu yasal olmamak ile birlikte fahiş fiyatlara paykasa satışı yapmaktadır. Bizler www.astropaykasa.org web sitesi olarak resmi paykasa bayisi olmak ile birlikte sizlere ucuz paykasa satışı sağlamaktayız. Paykasa Al işlemleriniz için web sitemizi ziyaret ederek müşteri temsilcimiz ile irtibata geçmeniz yeterlidir.

Paykasa Bozdurma
Temmuz 2017 tarihi itibarı ile paykasa panelleri bayilere tekrar aktif edilerek bireysel kullanıcılar için tekrar paykasa bozdurma hizmetleri başlamıştır. Paykasa bozum oranlarımız günlük kurlara göre değişiklik gösterebilmektedir.

PAYKASA FİYATLARI
Paykasa kart fiyatları paykasa kontör miktarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Paykasa kart limitleri 10 paykasa, 20 paykasa, 30 paykasa, 50 paykasa, 100 paykasa, 150 paykasa, 200 paykasa, 250 paykasa, 500 paykasa, 1000 paykasa kontör olarak değişiklik göstermektedir. Bu kart fiyatları euro kuruna endexli olarak belirlenmektedir..

İnternet Ortamı’nın sık kullanılan Kartı paykasa’yı yüksek kurdan bozum yapabileceğiniz doğru adrestesiniz ASTROPAYKASA.ORG  Türkiye’nin resmi reseller sitesidir.
Paykasa Subreselleri Kurumsal firma güvencesinde olup paykasa-astropay bozdurma işlemi yapabilirsiniz

Yüksek kur Paykasa bozdurma ve pay kasa satışı ile hizmetinizdeyiz.. Lütfen operatörlerimizle iletişim geçiniz

© 2018 Astropaykasa. Made In Turkey Seo Ali Yılmaz| Design by Paykasa.