Resmi Paykasa Siteleri

İnternet üzerinde, Paykasa sitesi, güvenilir paykasa siteleri, v.b. gibi aramalar yaptığınızda binlerce arama sonucu ile karşılaşırsınız. Doğal olarak bu sitelerin tamamı birer resmi Paykasa sitesi görünümündedir. Fakat durum aslında göründüğünden oldukça farklıdır. Paykasa’nın yasal olmadığını düşünen bu tip dolandırıcı şahıslar tarafından Paykasa kullanıcıları mağdur edilmekte ve her geçen gün insanlar güvenilir Paykasa sitelerine de temkinli yaklaşmaltadır.

Bir sitenin güvenilir bir firmaya ait olup olmadığını anlamanın en basit yolu, Paykasa‘nın kendisine ait resmi site üzerinden Paykasa Reseller satıcılarının listesinin olduğu sayfaya göz atmak olacaktır. Ayrıca unutulmamalıdır ki, satın almış olduğunuz kartları, ülkemiz sınırlarında kesinlikle yasal olmayan canlı bahis,kumar v.b. gibi platformlarda kullanmamanız gerektiğidir. Kartı kullanım amacınızın yasal olmadığını fark eden kişi ya da kişiler tarafından, nasılsa şikayetçi olmayacağınız düşünülür ve bu sayede daha da fazla cesaret edinmiş olurlar.

Her ne olursa olsun Pay kasa tamamı ile güvenli alışveriş düşünülerek dizayn edilmiş bir alt yapı üzerinde çalışır ve doğru satıcılar tercih edildiği takdirde, sizlere harika bir alışveriş ve alışveriş sonrası ödeme deneyimi yaşatır.
Paykasa
Paykwik
Astropay

0 Comments

Bir cevap yazın