Paykwik Bozdurma

Paykasa reseller nedir?

Paykasa Reseller kısaca açıklanacak olursa, yetkili Paykasa Bayisi demektir. İngilizce kökenli olan reseller kelimesi, seller yani satıcı kelimesinden türemiştir.

Bir firmanın reseller olduğunu nasıl anlarsınız?

Paykasa’ya ait resmi web sitesi üzerinde, tüm paykasa reseller belgesine sahip olan, resmi Paykasa bayilerinin bulunduğu bir liste mevcuttur. Bütün yapmanız gereken; tercih ettiğiniz Paykasa satıcısı firmanın, bu listede yer alıp almadığıdır. Bazı dürüst politikayı prensip edinmiş aracı firmalar bu listede yer almayabilir, lakin sizlere Paykasa alım ya da bozum esnasında hiç bir sorun yaşatmayacak bu firmalara ait web siteleri üzerinde alışverişlerinizi gerçekleştirebilirken, olası dolandırma amaçlı kurulmuş bir site üzerinde de işlem gerçekleştirmek üzere olabilirsiniz.

Paykasa Reseller fiyatları daha mı caziptir?

Bu soruya hem evet hem de hayır şeklinde cevap verilebilmektedir. Bazı satıcılar, alım ve satım işlemlerini sadece müşterileri ile gerçekleştirebilmektedir. Paykasa bozdurma işlemini gerçekleştirdikleri anda uyguladıkları alış kuruna bağlı olarak, çok daha düşük fiyatlara satış gerçekleştirebilmektedirler.

Aynı zamanda kart alım anında kurların düşük oluşunun getirdiği avantaj ile,oldukça düşük maliyetler ile stok doldurabilen bu işletmeler, Paykasa satın almak istediğinizde, alış fiyatlarına bağlı olarak, daha uygun fiyatlar sunabilmektedirler. Fakat sektörde, yüzlerce dolandırıcı olduğunu da unutmamalısınız ki, olası bir dolandırılma senaryosu ile karşı karşıya kalmayasınız.

Bu anlamda astropaykasa.org sitesi olarak,siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz, bu büyük riske girmemeniz olacaktır. Bir Paykasa Reseller belgeli bayi tercih etmeniz,paranızın her daim güvende olması demektir.

Paykasa
Paykwik
Astropay

0 Comments

Bir cevap yazın