Paykasa Satın Al

Sadece 4 Adımda Paykasa Satın Al

Sadece 4 Adımda Paykasa Satın Al. Hızlı Paykasa Satış Garantisi. Her banka ile paykasa satın alma imkanı. Sadece Reseller Sanmar Bilişim güvencesiyle.

1.Miktarı Belirle

İlk olarak ödeme yaparken ihtiyacınız olacak paykasa miktarını belirleyiniz.

2.Canlı Desteğe Bağlan

Whatsapp paykasa hattımız veya canlı destek üzerinden bizimle irtibata geçiniz.

3.Havale Gerçekleştir

Müşteri temsilcimizden aldığınız hesap numaramıza gerekli havaleyi gerçekleştiriniz.

4.Kodunu Al

Canlı Destek veya whatsapp hattımıza bağlanarak,havale bildiriminde bulununuz.

paykasa kart

7/24 Paykasa Satış ve Bozdurma Taleplerinize Hızlı Yanıt

Sitemiz üzerinden,günün her saati,kart satın alabilir veya kodlarınızı nakite çevirebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz,whatsapp paykasa ve canlı destek üzerinden 7/24 satış ve bozdurma işlemlerini gerçekleştirmektedirler. Yaşadığınız en küçük sorunların anında giderilmesi adına,astropaykasa.org olarak kesintisiz hizmet politikamız ile müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz.

Teb Bankası İle Paykasa Satın Alma

Astropaykasa.Org sitesi, Sanmar Bilişim Hizmetleri'ne ait bir yan kuruluş olarak resmi vergi levhası ve tüm yasal belgelere sahip olarak faalietlerini sürdürmektedir. Bu Nedenle TEB Banka havalesiyle Paykasa Kart alım mümkün ve oldukça basittir.

Garanti Bankası İle Paykasa Satın Alma

Daha öncede belirttiğimiz gibi,kanuna uygun ve güvenli bir şekilde ticari faaliyetlerde bulunduğumuz için, tüm bankalar kanalıyla satın alma ve kod nakite çevrim talepleriniz kabul edilmektedir. Yapmanız gereken tek şey,operatörlerimizden ilgili banka hesap bilgilerimizi talep etmenizdir. Garanti Bankası ile Havale yaparak kart satın almak için,lütfen garanti hesap numarası isteyiniz.

QNB FinansBank İle Paykasa Satın Alma

Finansbank ile paykasa alımını gerçekleştirmek, artık çok kolay. Paykasa departman çalışanlarımıza,yalnızca finans bank ile paykasa satın almak istediğinizi iletin ve arkanıza yaslanın. Bütün işlemleriniz, personelimiz tarafından çok hızlı bir şekilde tamamlanacak. Gerekli yönlendirmeleri yapacak olan müşteri temsilci, maksimum 2 dakika içerisinde satın alma işleminizi tamamlamış olacaktır.

Sanmar Bilişim'den Bedava Paykasa 500 Avro Kazanma Fırsatı!!Çekilişe Katıl