Paykasa

Paykasa Nedir?

Geride Kişisel İz Bırakmayan Akıllı Kart

Paykasa Kart nedir sorusuna verilebilecek en güzel yanıt; geride iz bırakmayan akıllı kart. Limitini kendin belirle ve dolandırılma riskini sıfıra indir. İster online oyunlar içi harcama, istersen uluslarası alışveriş yap. Paykasa ile güvenli bir şekilde ödemeni gerçekleştir.

  • Para Transferleri
  • Güvenli ve basit ödeme
  • Canlı Bahis
  • E-pin (online oyun v.b. siteler)

Kısacası her yerde kullanılabilen basit ödeme aracıdır. Tüm bu sayısız paykasa özelliklerinden hemen şimdi faydalanmak için. Paykasa Satın Al Linki üzerinden ya da canlı destek servisimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm bu özellikleri ile paykasa nedir ve nasıl alınır, eğer hala karmaşık geliyor ise ve aklınızda cevaplandırılmayan sorular mevcutsa lütfen çekinmeden tüm sorularınızı, sürekli olarak hizmet vermekte olan çalışanlarımıza çekinmeden yöneltiniz.

En Ucuz Paykasa Fiyatları

En Ucuz Fiyatlar Paykasa Satın Al

Paykasa satın almak hiç bu kadar basit olmamıştı. Piyasadaki en ucuz paykasa kart fiyatlarıyla 6 yıldır sektörün lider firması olduk. Astropaykasa.org üzerinden paykasa satın alma işlemlerinizi,3 dakika içerisinde 5 adımda kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

  1. Canlı desteğe bağlanın
  2. Uygun durumdaki operatörlerimizden fiyat bilgisi isteyin.
  3. Almak isediğiniz kart miktarını belirleyin
  4. Arzu ettiğiniz banka hesabımıza havale işlemini gerçekleştirin.
  5. Ve tekrar canlı destek kanalı ile ödeme bildirimini yapın
  6. Uygun Paykasa Fiyatları ile Kartınızı Teslim Alın

Paykasa Satın Almak için izlemeniz gereken bütün bu adımlar sadece 10 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanır ve hızlı paykasa alım deneyimini daha önce hiç yaşamadığını anlarsınız.

Her an Paykasa Kart alım ve satım ihtiyaçlarınızı gidermek adına hazır kıta bekliyoruz. Sanmar ile Paykasa Kart almak hem güvenli hem de oldukça basittir.

paykasa kart

PAYKASA FİYATLARI VE KAMPANYALARI HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN CANLI DESTEKTEN BİZE YAZINIZ.

Neden Paykasa Kullanmalıyım?

En Yaygın Kullanım Alanı

Tüm kartlar içerisinde en yaygın kullanım alanına sahip paykasa kart birçok üye işyeri tarafından tercih edilmekte. Uzun yıllar güvenli şekilde hizmet veren bir kart olması nedeniyle paykasa kart,sanal kart dünyasının en çok tercih edilen kartı haline gelmiştir.

Tüm İhtiyacınız Paykasa ve İnternet Bağlantısı

İnternete bağlı olduğunuz her yerde,saniyeler içerisinde öedemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca online olarak çok hesaplı satın alabileceğiniz Paykasa Kart'a her saat,her dakika ve hatta her saniye ulaşabilirsiniz. Sanmar Bilişim Paykasa Hizmetleri 7 24 satın alım ve bozdurma taleplerinize hızlı yanıt vermektedir.

En Düşük Paykasa Fiyatları

Türkiye'nin ilk resmi paykasa bayisi olmamız nedeniyle alırken kazanıyoruz,satarken değil. Resmi paykasa satış & bozdurma bayisi olarak,fiyat politikamız,siz değerli müşterilerimize en ucuz paykasa fiyatları ile kesintisiz hizmet vermektir.

Geride İz Bırakmayan Akıllı Kart

Paykasa, çevrimiçi ortamlarda,hiç bir şekilde geride kişisel bilgilerinizi bırakmadan ödemelerinizi tamamlamanızı sağlar, Paykasa kabul eden işyerlerinde tek ihtiyacınız olan, 16 hanelik koddur. İsim,soyisim v.b bilgilerinize ihtiyaç duymaz.

Nasıl Paykasa Satın Alırım

Paykasa kart satın almak aslında oldukça basittir. Hiçbir şekilde kişisel bilgi (TC No,Kredi Kart bilgileri v.s.) kullanmadan basitçe satın alabileceğiniz paykasa kart nasıl satın alınır sorusunun yanıtını,müsaait durumdaki herhangi bir operatörümüzden istediğiniz anda alabilirsiniz.

Tüm Dünya Paykasa Kullanıyor

Bütün Dünya'da geçerli ön ödemeli kartların lider paykasa ile her yerde alışveriş sonrası güvenli bir biçimde ödeme imkanı bulursunuz. Örneğin aliexpress, ebay v.b. gibi bir çok ünlü site paykasa kabul etmektedir.

Güvenli Ödemeler İçin Paykasa Al

Çevrimiçi ödeme mi yapmanız gerekiyor? Yoksa Uluslararası Hızlı Para Transferi mi? Hepsini Paykasa ile yapmak çok basit. Hemen şimdi Paykasa al ve güvenli bir şekilde ödemeni tamamla. Paykasa alımlarınız da, en doğru adres Sanmar Bilişim. Ucuz Fiyatlar. Birbirinden çeşitli onlarca kampanya.

En güvenilir Ödeme Yöntemi

Paykasa nedir diye merak ediyorsanız. google üzerinde yapacağınız "paykasa nedir" şeklinde ki aramalarınızda, birbirinden farklı bir çok açıklama ile karşılaşırsınız.

Kısaca en güvenilir ödeme yöntemi olan paykasa kart, aynı zamanda yüksek işlem hızı, oldukça hızlı alışveriş imkanları oluşturan yanıyla, 2019 yılının en popüler ön ödemeli kartı olmaya aday.

Kısacası Paykasa Nedir sorusuna yanıt vermenin tek sayfa üzerinde mümkün olmadığı gerçeğinden yola çıkarak bu konuyla ilgili paykasa nedir adıyla bir makale yayınladık.

E-ticaret Devlerinden Paykasa Kart Müjdesi

eBay, Amazon, Big Point ve daha onlarca e-ticaret ve oyun devleri, paykasa kart ile alışveriş seçeneğini sistemlerine dahil etmek için çalışmalarına başladı.

eBay ceo'su Devin Wenig, yaptığı açıklama da, Türkiye 'de Paykasa Kart ile ödemeyi destekleyen yepyeni bir sistemi oluşturmak üzere olduklarını açıkladı. Gündeme bomba gibi düşen bu açıklama da, Wenig. Paypal'ın Türkiye'deki faaliyetlerini sonlandırması sonucunda, özellikle gittigidiyor.com sitesi üzerinde, kredi kartı ile ödeme imkanı olmayan kullanıcıları için,böyle bir ihtyacın doğmuş olduğunu belirtti.

Kredi Kartı ile Paykasa Kart Dönemi

Astropaykasa.org (Sanmar Bilişim) olarak, sitemiz üzerinde artık kredi kartı ile paykasa kart satın alabilme, ve hatta bozdurma işlemlerinde  kartınıza direk para yatırma seçeneklerini hayata geçirmek üzereyiz.

2019 yılı içerisinde faaliyete geçirmeyi düşündüğümün bu yeni sistem sayesinde, artık hem kredi kartı ile güvenli bir şekilde paykasa satın alabilecek,bozdurabilecek ve birbirinden avantajlı paykasa kampanyalarına katılabileceksiniz.

Sanmar Bilişim'den Bedava Paykasa 500 Avro Kazanma Fırsatı!!Çekilişe Katıl