Paykasa Güvenilir mi?

Paykasa, tüm alışverişlerinizde çekinmeden güvenebileceğiniz derecede kusursuz bir güvenlik sistemi içermektedir. Sistem tarafından üretilen her kod,yalnızca tek kullanımlıktır ve tahmin edilmesi mümkün değildir.Ayrıca, Paykasa ile yapacağınız hiç bir ödemede her hangi kişisel bir bilgiyi karşı tarafla paylaşmanız gerekmez.

Son kullanma tarihi olmayan bu harika kart ile 3000 den fazla web sitesi üzerinde ve yüzlerce çevrim içi oyun içerisinde ödemeler gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa Kart’ın tek dezavantajı ise, ödeme yaparken,kart içerisindeki bakiyenin tamamını kullanmanız gerekmektedir. Fakat 10 avro,20 avro,30 avro, 50 avro,100 avro,250 avro,500 avro ve 1000 avro olarak satışa sunulan kartlar sayesinde,ihtiyacınız olan kadar bakiyeye sahip olabilirsiniz.

Merkezi bir sistem tarafından yönetimi gerçekleştirilen alt yapı, dünyaca ünlü ingiliz bilişim firması Ceres Online Ltd. Inc. geliştirilmiştir. Bu nedenle yazılımsal bir hata ya da güvensizlik ile karşılaşılması mümkün değildir. Almış olduğunuz kodun, kullanılmış olma ihtimali söz konusu dahi olamaz. Fakat bazı aldatıcı sistemler üzerine, kod girildiğinde,kodun daha önce kullanılmış olduğu gibi bir açıklama ile karşılaşabilirsiniz. Bu aslında Paykasa Kart’ın güvenilirliği ile alakasız bir durumdur. Aslında kartı kullanmak istediğiniz sistem, Paykasa desteklememektedir. Burada gerçekleşen durum,aslında kodu gerekli alana girmiş olduğunuz andan itibaren,kod sizi dolandıran kişinin eline geçmiş olacaktır. Bu anlamda Paykasa güvenilirliğini tartışmak yerine, asla unutmamalıyız ki, Paykasa bizim kişisel dikkatimiz olmadan,tek başına paramızı güvence altına alamaz.

Paykasa
Paykwik
Astropay

0 Comments

Bir cevap yazın