Paykasa Fiyatları

Paykasa Fiyatlarında Güncelleme

Paykasa fiyatları kur dengelerinde ki değişimler ile son zamanlarda bir hayli yükselmiş bulunmakta. Bizde sitemiz üzerinde maalesef, artan döviz kurlarına endeksli olarak paykasa fiyatlarımızda güncelleme kararı aldık.

Tüm paykasa satın alım taleplerinizde, elimizden geldiğinizce uygun paykasa fiyatları sunmaya çalışmaktayız. Çok yakında sitemiz üzerinde, tamamen otomasyon olaral hazırlanmış ve anlık kur takip eden sistemimiz sayesinde, en güncel paykasa fiyatlarını bulabileceksiniz.

En uygun Paykasa fiyatları

Değerli müşterimiz, 2019 yılına girdiğimiz şu ilk dönemde, düşündük taşındık ve size en uygun paykasa fiyatlarını sunabilmenin anahtarını keşfettik.

Geri dönüşlerde, sürekli müşteri portföyüne dahil olmuş, tüm müşterilerimiz için artık fiyatlarımızda %5 iskonto uygulama kararı almış bulunmaktayız. Artık sitemiz üzerinde oldukça uygun paykasa fiyatları sayesinde, daha fazla müşterimize Paykasa Satış & Bozdurma hizmetlerini vermekteyiz.

Sürekli Güncel Kurlara Endeksli Sistem

Kart ücretlerimiz,sizlere sürekli güncel üzerinden yansıtılmaktadır. Kartlarınızın geri ödemesini de bu sistem ile uygulamaktayız. Sizler için daha avantajlı olan bu sistem sayesinde pay kasanız değer kaybetmez.

Sanmar Bilişim'den Bedava Paykasa 500 Avro Kazanma Fırsatı!!Çekilişe Katıl