Paykwik Nedir?

Paykwik, diğer sanal kartlar ile kıyaslandığında, süreklilik anlamında daha fazla güven arz eden ve Fransız firması Neosurf tarafından yükleniciliği üstlenilmiş, harf ve rakam kombinasyonlarından oluşan on altı haneli güvenlik koduna sahip ve oldukça popüler bir sanal karttır.

Diğer sanal kartlar ile kıyaslandığında hiçte azımsanamayacak bir popülariteye sahiptir. Neosurf firması, ödeme yöntemlerini dünyaca ünlü Amazon, Big Point v.s. gibi lider firmalara kabul ettirmiş oldukça büyük bir şirkettir. 1000 den fazla çalışanı olan şirketin, en yaygın anlamda kullanılan ödeme sistemi olan Paykwik, bu anlamda geçerliliğini, Aliexpress,Ebay,Big Point,Amazon,Neteller gibi firmalara kabul ettirmiştir.

Aklınıza gelebilecek her türlü ürün ya da hizmet bedelini saniyeler içerisinde gerçekleştirebileceğiniz kart, aynı zaman da bir para aktarma aracı olarak da kullanılabilmektedir.

Paykwik ile Para Transferi

Paykwik bozdurma işlemi sayesinde, yurt içi ve yurt dışı para gönderimini de oldukça basit bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz Paykwik Kart ile saniyeler içerisinde havale yapın.

Satın almış olduğunuz karta ait kodu, Dünya’nın dilediğiniz yerindeki yakınlarınızla paylaşmanıza müteakiben, Paykwik bozum sayesinde, yakınlarınız internete bağlı oldukları her yer ve zaman içerisinde, gönderilen tutarı anında kendi banka hesaplarına havale edebilmektedirler.

Bu anlamda, çoğunlukla para transferi için kullanılan Paykwik oldukça avantajlıdır.

Hangi Bankalar ile çalışıyorsunuz?

Firmamız, bilinen tüm Bankalar ile Paykwik satın alma ve bozdurma taleplerinize yanıt verebilmektedir. Dilediğiniz an aşağıda listelenmiş bankalarda bulunan hesaplarınızı kullanarak bize ödeme yapabilir ya da bozdurmak istediğiniz tutar kadar nakit parayı hesabınıza aktarmamızı talep edebilirsiniz.

  • Vakıfbank ile Paykwik alım mümkündür. Bozdurma aktif değildir.
  • Ziraat Bankası ile Paykwik alım ve bozdurma aktiftir.
  • Garanti Bankası ile Paykwik bozdurma aktiftir.
  • Denizbank ile Paykwik alım mümkündür.Bozdurma aktif değildir.
  • Yapı Kredi Bankası ile hem Paykwik bozdurma hem alım gerçekleştirebilirsiniz.
  • İş Bankası ile Paykwik alınabilir ve bozdurulabilir.
  • Finansbank yani Papara ile Paykwik alabilir ya da bozdurabilirsiniz.
  • Halkbank ve Akbank ile hem Paykwik bozdurma hem de satın alım açıktır.