Astropay Nedir

Astropay Nedir sorusuna verilebilecek oldukça uzun cümlelerden kurulu, bir çok cevap vardır. Fakat kısaca “Astropay Nedir”, anlatmak gerekir ise eğer, tek cümle ile,maximum düzey güvenliğe sahip olduğudur. Astropay, Amerikan Doları üzerinden işlem görür. 5 Dolar, 10 Dolar, 20 Dolar, 50 Dolar, 100 Dolar, 250 Dolar,500 Dolar, 1000 Dolar ve 5000 Dolar olarak satılmaktadır.

Piyasada ki tüm sanal kartlar içerisinde USD döviz birimi ile desteklenmiş alt yapıya sahip olan tek e-pin türü olan sanal karttır. Tüm limiti tek seferde harcama zorunluluğu olmasına rağmen, çok daha küçük meblağlarda satın alınabilen bakiye sayesinde, bu büyük soruna da çözüm getirilmiş olması, Astropay’i özel kılan başlıca nedenlerden sadece birisidir.

Yetkili satış bayilerinden temin edilebilen kart, dilendiği takdirde, anında nakit paraya dönüştürebilmektedir. Kart bozum olarak adlandırılan, 3 adımlı kısa bir işlem sonucunda, kod içerisinde ki tutar, anında dilediğiniz banka hesabınıza aktarılabilir ve her hangi bir atmden nakit olarak çekime müsaait hale gelir.

Astropay Satın Al

Astropay satın almak için tüm gerçekleştirmeniz gereken işlemlerin tamamı, tercih ettiğiniz sisteme göre 5 ila 15 dakika arasında değişmektedir. Müşteri ağı geniş olan işletmelerde, her daim, müsait durumda ve sizinle ilgilenmeye hazır bir müşteri temsilcisi bulunabildiğinden, popüler firmalara yönelmeniz, hem işlem hızı, hemde güvenilirlilik olarak size geri dönecektir.

Whatsapp üzerinden Satın Al

Artık, size telefonunuz kadar yakınız, astropay satın almak ya da bozdurmak için, şirketimize ait whatsapp numaramızı, telefon rehberinize kaydedebilir ve bir sonraki işlemlerinizde, bekleme süresini minimuma indirgemiş olursunuz.

Mobil Ödeme İle Astropay Satın Al

Tüm müşterilerimize müjde! 2020 yılı itibariyle, mobil ödeme yöntemi aktif hale gelecek olup, artık, mobil ödeme ile Astropay Satın alım gerçekleştirebileceksiniz.

Google Play Store üzerinden indirebileceğiniz, uygulamamız sayesinde, tek tıkla istediğiniz tutarda bakiyeyi satın alabilecek ve mobil ödeme yöntemi ile satın alım işlemlerinizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Kredi Kartı İle Astropay Satın Al

Kredi kartı ile Astropay satın alabilmeniz adına, tüm bankalar ile, ilgili konu hakkında, olumlu görüşmeler gerçekleştirilmiş olup, en kısa sürede, hem yazılımsal, hem de bankalar bazında, çalışmalar başlatıldı. Sanal Pos kurulum adımlarının ardından, aktif hale gelecek, kredi kartı ile ödeme, sistemimize entegre edilmiş ve kullanıma açık olacaktır.

× Whatsapp